NIE JE SKLADOM, dodanie do max. 3 mesiace

Nový produkt

Kizlyar Supreme Maximus AUS-8 TacWash

127€

Prekrásne široké saténové ostrie, vynikajúce nôž z ocele AUS-8, ergonomická rukoväť z G10, rovnako ako plne MOLLE kompatibilné puzdro s nekonečnými variáciami upevnenie - toto všetko sú atribúty jedného z najpopulárnejších nožov Kizlyar Supreme- nôž Maximus.

Nôž si veľmi obľúbili lovci, záchranári, vojaci, turisti.

Konštrukcia čepele je veľmi robustné, full-tang s členitými prelismi čepele pre vysokú výdrž, veľmi efektívne frézovaná špička, ktorá je veľmi ostrá a zároveň je veľmi odolná.

Rukoväť je vykonaná z oderuvzdornej G10 nitovanou na konštrukciu noža.

Tvar rukoväte je veľmi pohodlný, je pomerne všestranný pre dlane rôzne antropometrie, má spoľahlivý záštitu v rukoväti, ktorá je zároveň veľmi výhodná pre jemnú prácu s nožom, pretože záštitu prehrmieť prekonáte a nôž si uchopíte tesne pri ostria.

Povrch rukoväte sú textúrované s oblúkovými výrezmi pre isté držanie s mokrými alebo mastnými rukami. Horná časť rukoväte má zaoblený tvar, okraje sú opatrne zaoblené.

Čepeľ má šírku 5mm - zaisťuje tak vysokú pevnosť noža pod priečnym zaťažením a dávajú nožmi potrebnú masivitu.

Nôž je vybavený puzdrom s upevňovacím systém MOLLE. V návrhu púzdra sa brala do úvahy celý rad požiadaviek, ktoré spĺňajú prísne štandardy: nôž v puzdre nesmie vydávať žiadne zvuky, nôž v puzdre musí byť držaný aspoň dvoma bodmi. Výsledkom je získanie multifunkčného púzdra s možnosťou nosiť nôž s rukoväťou nahor alebo s rukoväťou dole, vhodne umiestneným na páse alebo prvkoch MOLLE systému. Tiež kompatibilitu so stehenným pásom.

Celková délka272mm
Délka čepele143mm
Tloušťka čepele5mm
PouzdroMOLLE
Materiál čepelejaponská oceľ AUS-8 57-59 HRC
Materiál rukojetiG10

Príslušenstvo