SKLADOM

Nový produkt

Deejo Black Tatoo 37g Watchtimer/Karbon

56€

Nože Deejo nás zaujali rovnako, ako náš prím Ruskej nože svoju originalitou a niečím novým, je to ľahký nôž, ktorý môžete mať so sebou naozaj všade, nôž sa dá krásne použiť, ako príbor k jedlu, ako francúzske! Sú to elegantné nože, ako pre vás, tak aj vaša partnerky. Deejo nože sú naozaj kvalitné a aj keď sa na prvý pohľad nemusí zdať, naozaj toho vydrží dosť, poistka, všetko je veľmi dobre zmáknuté. Je to proste krásny doplnok s veľkou mierou osobné individuality a možnosti vybrať si z nepreberného množstva kombinácií. Aký nôž nenájdete, objednáme vám ho.

Katalóg Deejo

https://www.dropbox.com/s/sqftph8785a9dbb/Deejo_2018_katalog.pdf?dl=0

U Deejo je hlavným parametrom hmotnosť, preto sa jednotlivé kategórie veľkostí Deejo uvádzajú v gramoch, ďalším vašim kritériom pre výber noža je čepele, či jej chce mať "tetovanou" podľa vašich záľub, osobnosti, či úplne čistú. Ďalej je výber materiálu rukoväte, rôzna dreva, karbón a ďalšie.

Voľný preklad z francúzštiny:

Deejo sa narodil z priania Luca Foin a Stéphana Lebeaua, aby obnovil eleganciu zastaraného gestá: každodenné otvorenie vreckového noža.

Keď sme v roku 2010 vynašli ultraľahký vreckový nôž a ktorého váha je porovnateľná s jednoduchým listom, nedokážeme si ani predstaviť, aký vzrušený vzrušenie vyvolá.

Pôvodne myšlienka Baladéo značku z praxe turistiky voľný čas, ktorý nám veriť 20 rokov, zistíme, že náš nôž teší mimo naše tradičné zákazníkov a je nutné v takmer každodennom používaní po celom world. On potom nás bláznivú túžbou (znovu) dať vreckový nôž do srdca každodenného života najväčšieho počtu.

Pretože Deejo je užitočné a pretože Deejo, úprimne povedané, je to krásne.

A pretože všetci sú iní, mysleli sme tiež na to, že vám dávame možnosť vytvoriť prispôsobený Deejo, ktorý vyzerá ako vy.


Rozpustné, vysoké sloveso, Luc Foin má nadšenie predávať, zvlášť keď hovorí o nožmi. Okrem toho má vždy vo vrecku. Posledný dátum: "15 gramov", ktoré nezanecháva veľa kľúčov. Jeho prst pohladí kefovanou nerezovú oceľ. Viditeľné potešenie. Luc je milovník objektov, je to silnejšie ako on. Nie tých, ktorí sú hromadí a kto skončí zabudnutý v hrudi. Tie, ktoré často používame, s potešením a kupujeme bez premýšľania, aby sme sa bavili.

Kde je Luc Hay impulzívna, Stéphane Lebeau je premýšľavý, racionálne. Tvorba a návrh produktov? Stéphane je zodpovedný. Má ceruzku a oko náročné, že jeho partner nikdy nemal. Monitorovanie výroby? Riadenie dodávateľov? Stále ešte Stéphane. Má trpezlivosť, ktorá postráda jeho pomocníka pred nejakou byrokraciou. Stéphane Lebeau nie je najbohatší z dvoch. Ľahko priznáva, že nikdy nebude schopný prevádzkovať spoločnosť, ktorá vyrába športové tovaru. Vyžaduje právo na kontemplatívny prechádzku, v spoločenstve s prírodou. Vo svojich vreckách je krabička na pozorovanie hmyzu a drevo borievky Deejo, ktoré si užíva prírodné vône korenia ...

Deejo je značka spoločnosti Coriolis, sa 22 rue Charles Graindorge v Bagnolet (93170) Francúzsko.

Coriolis bola založená v roku 1995 Luke Hay a Stéphane Lebeau a ponúka nožiarskych výrobkov a doplnkov na turné do 2 značkami, ktoré vlastní: Baladéo a Deejo.

Vyrobené s maximálnou starostlivosťou o muža a životné prostredie, naše výrobky sa predávajú po celom svete.

Naše výrobky sú vyrobené z ušľachtilých a odolných materiálov (drevo, roh, vysoko výkonná nerezová oceľ, ...) alebo moderné (plasty, živice a odolné nylony). Osobitnú pozornosť venujeme vo výrobnom procese od realizácie prvých skíc až po výrobu hotového výrobku.

Naši konštruktéri vyvíjať nové produkty alebo prehodnotiť tradičné výrobky dôrazom na ich vlastnosti (hmotnosť, veľkosť, manipuláciu, pohodlie, priľnavosť, ...) a ich estetiku bez zanedbávajú to, čo zostáva pre nás dôležité: potešenie vás vziať v vlastné a manipulovať je.

Vykonávame prísnu kontrolu kvality od výrobných liniek až po dodávky našich distribútorov, aby sme vás kontaktovali.

Celková délka205mm
Délka čepele95mm
Materiál čepelenerezová oceľ Z40C13 od Aubert & Duval (Francúzsko)
Hmotnost37g
Materiál rukojetikarbon
Pojistkaliner-lock
Detailný popistitán tmavý